Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 797 763 477

Prace budowlane i usługi remontowe - Poznań

Nasza ekipa wykona drobne zlecenia i podejmie się przeprowadzenia generalnego remontu.

Zajmujemy się przede wszystkim:

  • usługami malarskimi,
  • usługami montażowymi,
  • układaniem podłogi i glazury,
  • wykończeniem pomieszczeń pod klucz.

Usługi dotyczą zarówno Klientów indywidualnych, jak i biur czy lokali komercyjnych. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie z Klientem po zapoznaniu się z rodzajem zlecenia.

 

Remont

Remonty pomieszczeń mieszkalnych i biurowych

Przeprowadzamy drobne i generalne remonty pomieszczeń należących do budynków mieszkalnych i firmowych. Świadczymy usługi doradztwa w kwestii wyboru odpowiednich materiałów budowlanych. Remontujemy mieszkania, lokale usługowe, biurowe, urzędowe i wiele innych. Gotowe pomieszczenia oddajemy do użytku zawsze na czas. Stawiamy na wysoką jakość wykonywanych usług, dlatego przed przystąpieniem do realizacji zlecenia ustalamy szczegółowy plan działania z Klientem.

 

Wykończenia pomieszczeń pod klucz

Zajmujemy się kompleksowym wykańczaniem mieszkań i lokali użytkowych pod klucz. Zakładamy niezbędne instalacje, kładziemy podłogi i malujemy ściany. Zaopatrujemy i wyposażamy pomieszczenia w meble i sprzęty. Rozwiązanie to jest cenione przede wszystkim przez Klientów, którzy od razu chcą mieć możliwość korzystania z nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mix-bud.