Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 797 763 477

Wykończenia wnętrz - Poznań

Cechy, którymi z czystym sumieniem możemy opisać naszą firmę budowlaną to doświadczenie, wiedzą i profesjonalizm. Zajmujemy się wszelkimi pracami związanymi z wykańczaniem mieszkań i lokali użytkowych. W zakres naszej działalności wchodzi:

  • montaż instalacji i ścian działowych,
  • kładzenie podłóg i tynków,
  • lekka zabudowa i przygotowanie ścian do malowania,
  • prace glazurnicze, wykończenie podłogi, malowanie ścian.

Wszystkie prace wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Dzięki temu efekt jest jak najbardziej zadowalający.

 

Montaż instalacji i ścian działowych

Montujemy wszelkie potrzebne instalacje i ukrywamy je w podłożu oraz ścianach. Dzięki temu są niewidoczne i pozwalają na zachowanie estetycznego wyglądu pomieszczenia.

 

Kładzenie podłóg i tynków

Przygotowujemy podłoże pod położenie posadzki. Wykonujemy wylewki w wybranym przez Państwo wariancie. Kładziemy gładzie i tynki na ścianach i sufitach, stosując zawsze profesjonalne narzędzia i sprzęt.

 

Lekka zabudowa i przygotowanie ścian do malowania

Zajmujemy się montażem sufitów podwieszanych. Przygotowujemy ściany do malowania, szlifując je i szpachlując. Montujemy parapety i grzejniki.

 

Pozostałe usługi

W naszej ekipie pracują fachowcy zajmujący się układaniem płytek. Podłogi i ściany zyskują nowy, świeży wygląd. Ostatni etap wykańczania wnętrz to malowanie ścian , tapetowanie i prace porządkowe.

Chętnie podejmiemy się remontów mieszkań i łazienek.